Komunikat w sprawie zasad przeprowadzania stacjonarnych egzaminów dyplomowych

więcej o Komunikat w sprawie zasad przeprowadzania stacjonarnych egzaminów dyplomowych

Sympozjum "Oblicza transferu"

więcej o Sympozjum "Oblicza transferu"

Życzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu zdrowia, pogody ducha i radości. Dyrekcja i Pracownicy ISI UJ
więcej o Życzenia

więcej o Komunikat w sprawie zasad realizacji zajęć dydaktycznych w semestrze letnim r.a. 2020/2021 oraz organizacji letniej sesji egzaminacyjnej.

Organizacja kształcenia w semestrze letnim 2020/2021

więcej o Organizacja kształcenia w semestrze letnim 2020/2021

Wesołych Świąt!

więcej o Wesołych Świąt!

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

więcej o Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

więcej o Zarządzenie Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego w sprawie organizacji kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021

więcej o Komunikat w sprawie zasad i zaleceń dotyczących przebywania studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych w budynku WZiKS oraz obsługi studenta w okresie pandemii.

Komunikat w sprawie organizacji pracy Biblioteki WZiKS.

więcej o Komunikat w sprawie organizacji pracy Biblioteki WZiKS.