Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020

Jak co roku w okresie wiosennym Uniwersytet Jagielloński organizuje Dzień Otwarty - wydarzenie skierowane do uczniów szkół średnich. W programie tegorocznej edycji wydarzenia tradycyjnie znajdą się wykłady otwarte, prezentacje wydziałów, konsultacje z przedstawicielami kierunków.
więcej o Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego 2020

V Warsztat Pracy Infobrokera

V Warsztat Pracy Infobrokera odbędzie się w dniach 28-29 maja 2020
więcej o V Warsztat Pracy Infobrokera

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Pracownicy, Doktoranci, Studenci i Przyjaciele Instytutu Studiów Informacyjnych
więcej o Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Szanowni Państwo,

więcej o TRANSFER WIEDZY W BLOGOSFERZE POPULARNONAUKOWEJ

TRANSFER WIEDZY W BLOGOSFERZE POPULARNONAUKOWEJ

Instytut Studiów Informacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na otwartą debatę TRANSFER WIEDZY W BLOGOSFERZE POPULARNONAUKOWEJ
więcej o TRANSFER WIEDZY W BLOGOSFERZE POPULARNONAUKOWEJ

Zarządzanie informacją – nowoczesny kierunek studiów

Studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku zarządzanie informacją, to studia dla wszystkich osób o szerokich horyzontach, podczas których wiedza o relacjach między człowiekiem i informacją, a także osiągnięcia nauk o komunikacji społecznej i mediach oraz innych dyscyplin łączone są z kształceniem umiejętności praktycznych i rozwijaniem kompetencji niezbędnych do profesjonalnego zarządzania informacją w różnych kontekstach zawodowych.
więcej o Zarządzanie informacją – nowoczesny kierunek studiów

Zapraszamy na kolejną edycję dwusemestralnych Studiów Podyplomowych UJ „Dawna książka, zbiory specjalne i archiwalia”
więcej o Studia Podyplomowe „Dawna książka, zbiory specjalne i archiwalia” 2019/2020. Rekrutacja przedłużona do 15.10.2019

XV FORUM Informacji Naukowej i Technicznej

W dniach 18-19 września 2019 odbędzie się XV FORUM Informacji Naukowej i Technicznej.
więcej o XV FORUM Informacji Naukowej i Technicznej

Sympozjum OBLICZA TRANSFERU

07.06.2019, wstęp wolny. Lokalizacja: Wydział ZiKS UJ, sala 0.304 (parter)
więcej o Sympozjum OBLICZA TRANSFERU

Zmiana nazwy INIB UJ na Instytut Studiów Informacyjnych UJ

z dniem 01.06.2019 roku zmienia się nazwa Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa na Instytut Studiów Informacyjnych.
więcej o Zmiana nazwy INIB UJ na Instytut Studiów Informacyjnych UJ