Internetowe Rewolucje Google! Szukasz nowych możliwości? Zdobądź certyfikat!

Data: 17.04.2016 - 30.07.2016
Internetowe Rewolucje Google! Szukasz nowych możliwości? Zdobądź certyfikat!

Szukasz sposobu, aby wystartować ze swoją karierą? Zdobądź Certyfikat Internetowych Rewolucji od Google! To świetny sposób, aby wyróżnić swoje CV i udowodnić pracodawcy, że posiadasz niezbędne na nowoczesnym rynku pracy umiejętności cyfrowe.

Certyfikat otrzymasz po ukończeniu darmowego kursu online na: g.co/InternetoweRewolucjeDlaStudenta  Zacznij już dziś!

Wszyscy, którzy ukończą kurs Internetowych Rewolucji online, mają szansę wziąć udział w sesjach networkingowych, czyli spotkać się z uznanymi ekspertami komunikacji marketingowej. Chcesz porozmawiać o mediach, technologii, internecie oraz swoich pomysłach na karierę czy start-up? Zarejestruj się już dziś na: zglos-certyfikat .

Dzięki certyfikatowi możecie nie tylko rozwinąć swoje umiejętności cyfrowe, ale też zdobyć nagrodę dla naszej uczelni. Każdy zarejestrowany certyfikat, zdobyty po ukończeniu kursu, zwiększa nasze szanse na wygraną - strefę Internetowych Rewolucji od Google na UJ, która zostanie zaprojektowana specjalnie dla studentów.

Termin konkursu:

Konkurs trwa od 17 kwietnia 2016 do 30 lipca 2016 i składa się z następujących etapów:

15 lipca 2016 – przesłanie zadań konkursowych do zarejestrowanych,

do 20 lipca 2016 – przesłanie odpowiedzi na zadania konkursowe,

30 lipca 2016 – ogłoszenie zwycięzców.

Data opublikowania: 14.07.2016