Testy funkcjonalności modułu "wymiana studencka"

Studenci II roku na kierunku ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ w ramach zajęć z zakresu projektowania i ocena systemów informacji brali udział w testach funkcjonalności modułu „wymiana studencka" działającego w ramach Uczelnianego Systemu Obsługi Studenckiej (USOS). Ich praca przyczyniła się do wdrożenia tego modułu na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej i umożliwiła przeprowadzenie rekrutacji w ramach programu ERASMUS+, w której wzięło udział 167 studentów naszego Wydziału.

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej jest pierwszym Wydziałem UJ, który wprowadził elektroniczną rekrutacje na wyjazdy w ramach programu ERASMUS+.

Bardzo dziękujemy naszym studentom oraz koordynatorom ERASMUS+ za pomoc we wdrożeniu tego modułu.

Katarzyna Leśkiewicz

Data opublikowania: 14.03.2016