Zaproszenie na spotkanie z Anią Grabowską, prowadzącą studygrama Historiasztukinasto

Studenci kierunku Zarządzanie informacją zapraszają na spotkanie z Anią Grabowską, popularną prowadzącą studygrama Historiasztukinasto. Spotkanie odbędzie się 28 kwietnia 2023, godz. 11.30-12.15 w sali 0.313

Studenci 3. roku studiów I stopnia kierunku Zarządzanie informacją zapraszają wszystkich zainteresowanych Kolegów i Koleżanki z ISI UJ na spotkanie z Anią Grabowską, prowadzącą studygrama Historiasztukinasto.

Ania Grabowska prowadzi również webinary o artystach oraz współpracuje z takimi markami jak Medicine oraz Znak. Spotkanie odbędzie się w piątek 28 kwietnia 2023, godz. 11.30-12.15, w sali 0.313 (parter)

🔵 Students of the 3rd year of first-cycle studies in the field of Information Management invite all interested colleagues from IIS JU for a meeting with Ania Grabowska, owner of studygram account Historiasztukinasto. The guest also conducts webinars about artists and cooperates with brands such as Medicine and Znak. The meeting will take place on Friday, April 28, 2023, at 11.30-12.15, in room 0.313 (ground floor)