Zaproszenie na wykład prof. Yannisa Stoyannidisa pt. "Business Archives and Corporate Heritage Management"

W dniu 11.05.2023 r. o godz. 10.30 w sali 0.313 odbędzie się wykład prof. Yannisa Stoyannidisa z University of West Attica na temat zarządzania archiwami biznesowymi i dziedzictwem korporacyjnym.

Szanowni Państwo,
w dniu 11.05.2023 r. (czwartek) w sali 0.313 o godz. 10.30 odbędzie się krótki wykład prof. Yannisa Stoyannidisa z greckiego University of West Attica, Department of Archival, Library & Information Studies pt. "Business Archives and Corporate Heritage Management".

Wykład przewidziany jest w ramach zajęć dla studentów 1 roku I stopnia (w trakcie konwersatorium Polityka informacyjna organizacji, obecność jest obowiązkowa), ale zapraszamy również wszystkich chętnych Studentów z różnych lat studiów I i II stopnia, zainteresowanych zarządzaniem informacją w kontekście biznesowym i wykorzystywania archiwów biznesowych.