Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji

warsztaty i kursy podnoszące kompetencje na rynku pracy
więcej o Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji

więcej o Zapraszamy na konkurs o indeks Uniwersytetu Jagiellońskiego - „ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ"

ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ W NAUCE

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ W NAUCE, Katowice, 1–2 grudnia 2016.
więcej o ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ W NAUCE

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Szanowni Państwo Pracownicy, Doktoranci, Studenci i Przyjaciele Instytutu INiB UJ

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu dużo radości, zadowolenia, pogody ducha i solidnego wypoczynku, a w nadchodzącym 2017 roku zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności!

Dyrekcja Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UJ
więcej o Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Zapraszamy na studia podyplomowe

więcej o Zapraszamy na studia podyplomowe

Internetowe Rewolucje Google! Szukasz nowych możliwości? Zdobądź certyfikat!

Szukasz sposobu, aby wystartować ze swoją karierą? Zdobądź Certyfikat Internetowych Rewolucji od Google!
więcej o Internetowe Rewolucje Google! Szukasz nowych możliwości? Zdobądź certyfikat!

Małopolskie Forum Bibliotek

Tegoroczny temat forum: "Kierunek – integracja", a wiodące hasła to: integracja środowiska – integracja działań – integracja metadanych.

więcej o Małopolskie Forum Bibliotek

Warsztat infobrokera

Stowarzyszenie Profesjonalistów Informacji wraz z Instytutem Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UJ zaprasza 6 czerwca na seminarium "Warsztat pracy Infobrokera"
więcej o Warsztat infobrokera

Program MOST

MOST to program mobilności studentów i doktorantów. Od 1999 r. cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, umożliwiając studiowanie przez semestr lub cały rok akademicki na jednym z dwudziestu polskich Uniwersytetów.
Rekrutacja 15 kwietnia- 15 maja
więcej o Program MOST

Wykład otwarty i seminarium prof. Yiannisa Gabriela

Zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników naukowych na wykład otwarty prof. Yiannisa Gabriela zatytułowany "The Moral Standing of Leaders - What Do Followers Expect?", który rozpocznie się w środę 6 kwietnia o godzinie 9.45 w sali 0.102 (sala im. prof. Michała du Valla).
więcej o Wykład otwarty i seminarium prof. Yiannisa Gabriela