Zapraszamy na unikatowe dwusemestralne studia podyplomowe „Dawna książka, zbiory specjalne i archiwalia” 2017/2018
więcej o „Dawna książka, zbiory specjalne i archiwalia” REKRUTACJA PRZEDŁUŻONA DO 16.10.2017 !

Z głębokim żalem zawiadamiamy,

że w dniu 25 sierpnia 2017 roku zmarła DR HAB. URSZULA PERKOWSKA
więcej o Z głębokim żalem zawiadamiamy,

II Warsztat Pracy Infobrokera

więcej o II Warsztat Pracy Infobrokera

ISIC 2018 w naszym Instytucie!

Międzynarodowe konferencje z cyklu ISIC od lat stanowią jedno z najważniejszych międzynarodowych forów dyskusji na temat relacji człowieka z informacją w różnych kontekstach. Stanowią platformę spotkań, współpracy i wzajemnych inspiracji badaczy z całego świata
więcej o ISIC 2018 w naszym Instytucie!

Z okazji Świąt Wielkanocnych

Pracownicy, Doktoranci, Studenci i Przyjaciele Instytutu INiB UJ

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu
więcej o Z okazji Świąt Wielkanocnych

II Warsztat Pracy Infobrokera

Druga edycja seminarium Warsztat Pracy Infobrokera odbędzie się w dniu 29 maja 2017 roku (9:00 – 15:00) na terenie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, Kraków, ul. Prof. Stanisława Łojasiewicza 4.
więcej o II Warsztat Pracy Infobrokera

Tydzień Branżowy

„TYDZIEŃ BRANŻOWY – nie tylko korporacja"
więcej o Tydzień Branżowy

Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji

warsztaty i kursy podnoszące kompetencje na rynku pracy
więcej o Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji

więcej o Zapraszamy na konkurs o indeks Uniwersytetu Jagiellońskiego - „ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ"

ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ W NAUCE

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ W NAUCE, Katowice, 1–2 grudnia 2016.
więcej o ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ W NAUCE