Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

więcej o Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

XI Konferencja KNS IINIB

więcej o XI Konferencja KNS IINIB

Konkurs dla studentów „Projektosonda"

więcej o Konkurs dla studentów „Projektosonda"

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ"

DLA LICEALISTÓW – UCZNIÓW KLAS MATURALNYCH
Terminy:
etap pierwszy - 24 stycznia 2018 r, (środa),Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. Prof. St. Łojasiewicza 4, Kraków,.
etap drugi - 31 stycznia 2018 r
więcej o OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ"

JUBILEUSZOWY ZJAZD ABSOLWENTÓW

więcej o JUBILEUSZOWY ZJAZD ABSOLWENTÓW

MOST

więcej o MOST

Zarządzanie informacją – nowoczesny kierunek studiów

Studia na kierunku Zarządzanie informacją w Instytucie ISI na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, to studia zorientowane problemowo, dla ludzi o szerokich horyzontach, podczas których z gruntu humanistyczna wiedza o relacjach między człowiekiem i informacją łączona jest z kształceniem umiejętności technicznych i rozwijaniem kompetencji społecznych.
więcej o Zarządzanie informacją – nowoczesny kierunek studiów

Konferencje informacji naukowej i bibliotekoznawstwa

więcej o Konferencje informacji naukowej i bibliotekoznawstwa

SZYKUJ SIĘ NA SPARING WOLONTARIACKI

„Sparing wolontariacki" to inicjatywa studentów Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, która powstała w celu stworzenia szansy na integrację aktywnym studentom, zainteresowanym możliwością podjęcia dobrowolnej, bezinteresownej i świadomej aktywności na rzecz innych.

Spotykamy się 13 grudnia (piątek) o godzinie 9.00

w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ,

w sali im. Michała du Valla (0.102, parter).

więcej o SZYKUJ SIĘ NA SPARING WOLONTARIACKI

ISKO 2014

XIII Międzynarodową Konferencję (ISKO 2014) Kraków, Polska,
19-22 maja 2014.
Organizacja wiedzy w XXI wieku: od historycznych wzorców ku przyszłości.

Takie konferencje są organizowane przez ISKO co dwa lata w różnych krajach na świecie. Polska jest organizatorem takiej konferencji po raz pierwszy. Przewidujemy, że w tej konferencji weźmie udział 120-150 wybitnych przedstawicieli nauki z różnych krajów, przede wszystkim z Europy, Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej, Azji, Afryki, w tym m.in. Japonii, Indii, Singapuru. Oczekujemy, że z racji 25-lecia ISKO zostaną podjęte również tematy dotyczące kierunków rozwoju oraz dalszych perspektyw działania tej międzynarodowej organizacji a także jej rozwoju w poszczególnych krajach.
więcej o ISKO 2014