ISKO 2014

XIII Międzynarodową Konferencję (ISKO 2014) Kraków, Polska,
19-22 maja 2014.
Organizacja wiedzy w XXI wieku: od historycznych wzorców ku przyszłości.

Takie konferencje są organizowane przez ISKO co dwa lata w różnych krajach na świecie. Polska jest organizatorem takiej konferencji po raz pierwszy. Przewidujemy, że w tej konferencji weźmie udział 120-150 wybitnych przedstawicieli nauki z różnych krajów, przede wszystkim z Europy, Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej, Azji, Afryki, w tym m.in. Japonii, Indii, Singapuru. Oczekujemy, że z racji 25-lecia ISKO zostaną podjęte również tematy dotyczące kierunków rozwoju oraz dalszych perspektyw działania tej międzynarodowej organizacji a także jej rozwoju w poszczególnych krajach.
więcej o ISKO 2014

otwarcie: 12 kwietnia 2011 godz.10 w bibliotece, ul. Bobrzyńskiego 10
więcej o Zaproszenie na wystawę "Jan Paweł w zbiorach Biblioteki Uniwersytetu Papieskiego Im. Jana Pawła II"

Konferencja Instytutu INiB

Konferencja naukowa IINiB UJ
Jak kształcić studentów informacji naukowej i bibliotekoznawstwa (INIB)?
Programy studiów a rynek pracy i rozwój nauki
6-7 czerwca 2011 r.
więcej o Konferencja Instytutu INiB

Konferencja studentów INiB

Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych
więcej o Konferencja studentów INiB

Program MOST

MOST to program mobilności studentów i doktorantów. Od 1999 r. cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, umożliwiając studiowanie przez semestr lub cały rok akademicki na jednym z dwudziestu polskich Uniwersytetów.
więcej o Program MOST

MSDNAA

W związku z podpisaniem umowy MSDN Academic Alliance z firmą Microsoft studenci mogą korzystać za darmo z wybranego oprogramowania firmy Microsoft, Oprogramowanie zawarte w licencji:
  • systemy operacyjne (m. in. Windows XP, Windows Vista, Windows 7),
  • serwery (m. in. SQL Server, Windows Server, BizTalk Server),
  • narzędzia do tworzenia oprogramowania (m.in. Visual Studio, Microsoft Expression),
  • aplikacje (m.in. Access, Project, Visio),
  • wersje testowe produktów.
więcej o MSDNAA

Nowa strona Instytutu

Nowa strona Instytutu jest częścią zintegrowanego portalu Uniwersyteckiego. Struktura strony jest podobna jaka była dotychczas.
więcej o Nowa strona Instytutu

Konkurs na baner Instytutu INIB

Dyrekcja Instytutu ogłasza konkurs na projekt baneru na nową stronę Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UJ. Nagrodą w konkursie jest nagroda niespodzianka ufundowana przez Panią Dyrektor.
więcej o Konkurs na baner Instytutu INIB