Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Dyżury pracowników etatowych Instytutu Studiów Informacyjnych

Dyżury

 

DYŻURY  PRACOWNIKÓW

INSTYTUTU  STUDIÓW INFORMACYJNYCH  UJ

Semestr letni 19/20 w okresie zawieszenia zajęć

prof. dr hab. Wiesław Babik   

środa 9.45-11.00

w.babik@uj.edu.pl

dr Sabina Cisek

poniedziałek 17.00-18.00, środa 12.00-13.00 

sabina.cisek@uj.edu.pl

mgr Marek Deja

wtorek:13.00-14.00, środa: 11.30-12.30

  marek.deja@uj.edu.pl

dr hab. Anna Gruca, prof. UJ    

środa 11.15-12.45

anna.maria.gruca@uj.edu.pl

dr Irena Gruchała

czwartek 13.00-14.00, piątek 8.409.40

irena.gruchala@uj.edu.pl

dr Małgorzata Janiak

środa 9.30-11.00 

malgorzata.janiak@uj.edu.pl

dr Aneta Januszko-Szakiel 

wtorek 8.45-9.45, środa 8.45-9.45

aneta.januszko-szakiel@uj.edu.pl

dr Małgorzata Jaskowska 

poniedziałek 16.00-17.00, wtorek 14.00-15.00 

malgorzata.jaskowska@uj.edu.pl

dr Paloma Korycińska 

poniedziałek 12.00-13.00, piątek 12.00-13.00

paloma.korycinska@uj.edu.pl

 

dr Monika Krakowska 

poniedziałek 11.30-12.30, środa 10.00-11.00

monika.krakowska@uj.edu.pl

dr Piotr Lechowski

poniedziałek 14.45-15.45, środa 12.00-13.00 

p.lechowski@uj.edu.pl

dr hab. Rafał Maciąg, prof. UJ   

czwartek 15.00-16.30 

rafal.maciag@uj.edu.pl oraz  Microsoft Teams

dr Marek Nahotko, prof. UJ

środa  11.30-13.00

marek.nahotko@uj.edu.pl

dr hab. Diana Pietruch-Reizes, prof. UJ

wtorek 11.00-12.30

diana.pietruch-reizes@uj.edu.pl

 

prof. dr hab. Zdzisław Pietrzyk

poniedziałek 15.00-16.30

zdzislaw.pietrzyk@uj.edu.pl

dr hab. Maria Próchnicka, prof. UJ

poniedziałek 13.15-14.45

maria.prochnicka@uj.edu.pl

dr Dorota Rak

środa 16.30-17.30, czwartek 12.00-13.00

dorota.rak@uj.edu.pl  oraz Microsoft Teams.

dr hab. Remigiusz Sapa, prof. UJ

środa 16.30-18.00.

remigiusz.sapa@uj.edu.pl, aplikacja Teams Msc (funkcja dzwonienia)

mgr Małgorzata Stanula

 środa 13.00-15.00

malgorzata.stanula@uj.edu.pl

dr hab. Magdalena Wójcik, prof. UJ    

poniedziałek 9.30-11.00

magda.wojcik@uj.edu.pl oraz Microsoft Teams

mgr Magdalena Zych

poniedziałek: 17.00-18.00, czwartek: 17.00-18.00

magdalena.zych@uj.edu.pl oraz messenger https://www.facebook.com/poltergeistek     

 

 

   

Dyrektor ISI

 

dr hab. Remigiusz Sapa, prof. UJ

środa 16.30-18.00

remigiusz.sapa@uj.edu.pl, aplikacja Teams Msc (funkcja dzwonienia)

 

 

   

Z-ca Dyrektora ds. studenckich

 

dr Małgorzata Janiak

środa 9.00-11.00

malgorzata.janiak@uj.edu.pl