OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ"

DLA UCZNIÓW OSTATNIEJ I PRZEDOSTATNIEJ KLASY LICEÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNIKÓW

Terminy:

Zgłoszenia: do 8 stycznia 2020

15 stycznia 2020 r.– eliminacje, Instytut Studiów Informacyjnych, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4, Kraków

Sala 3.228 (III piętro), godz. 17.00

22 stycznia 2020 r. – drugi etap (finał), Instytut Studiów Informacyjnych, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. Prof. St. Łojasiewicza 4, Kraków

Pokój 3.209, godzina zostanie podana wkrótce.

Organizator: Instytut Studiów Informacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego

Kontakt: isi@uj.edu.pl

Ogólnopolski konkurs „Zarządzanie informacją", przeznaczony dla uczniów ostatniej i przedostatniej klasy liceów ogólnokształcących i techników, ma na celu zapoznanie przyszłych kandydatów na studia wyższe z problematyką zarządzania informacją i dorobkiem badań informatologicznych (information science).

Konkurs ma formę dwuetapową: wymaga przystąpienia do pisemnego testu sprawdzającego znajomość podanych lektur, a następnie odbycia indywidualnej rozmowy z jury.

Nagrodami są indeksy na studia stacjonarne pierwszego stopnia na kierunku „Zarządzanie informacją", prowadzone przez Instytut Studiów Informacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Tematy problemowe do drugiego etapu (finału) – zostaną podane po zakończeniu pierwszego etapu.

Lista uczestników zakwalifikowanych do drugiego etapu (finału).

Uczestnicy będą zapraszani indywidualnie na konkretne godziny.

Terminarz sesji letniej

Zapraszamy na studia