Nowa strona Instytutu

Nowa strona Instytutu jest częścią zintegrowanego Portalu Uniwersyteckiego. Docelowo wszystkie jednostki UJ mają posiadać  swoje strony w tym Portalu. Zapewni to spójny wizerunek całego Uniwersytetu oraz umożliwi przepływ informacji pomiędzy stronami instytutowymi, wydziałowymi i stroną główną UJ. Struktura nowej strony jest podobna do tej jaka była dotychczas. Wszystkie ważne linki (będące do tej pory na stronie głównej) znajdą Państwo po prawej stronie w zakładce "Ważne". Do nawigacji służy lewa część strony z menu i ścieżka powrotu oraz menu górne. Nowością są aktualności INIB informujące o najważniejszych sprawach dziejących się Instytucie.

Wszystkie osoby biorące udział w redakcji strony otrzymają stosowne prawa umożliwiające edycję i wprowadzanie zmian na stronie. Również docelowo (tu proszę o cierpliwość, nie stanie się to szybko) moduł ogłoszeń ma być tak skonstruowany, aby umożliwił wszystkim pracownikom łatwe dodawanie bieżących informacji. Aktualnie proszę o przesyłanie ogłoszeń do zamieszczenia na stronie na adres: katarzyna.leskiewicz@uj.edu.pl. Na ten adres proszę również zgłaszać wszelkie zauważone błędy i nieścisłości na nowej stronie.

Zachęcam również wszystkich studentów i absolwentów INIB do wzięcia udziału w konkursie na baner Instytutu. Zapewni on naszej stronie estetyczny i indywidualny wygląd oraz charakter.

Data opublikowania: 03.11.2010

Terminarz sesji letniej